preloader

RADISSON COLLECTION HOTEL, BODRUM' DA

Sayın

BURÇAK ÇOLAK

Doğal güzelliği, Akdeniz mimarisi, küçük iç limanı, 400 metre boyunca uzanan sahil şeridi ve çevredeki doğal su kanalları ile öne çıkan gizli cennete hoş geldiniz. Homeros tarafından “Ebedi mavinin ülkesi” olarak tanımlanan ve eskiden Halikarnas olarak bilinen Bodrum’ un eşsiz Aspat Koy ’unda sanat ve doğanın nefes kesen bütünlüğü içerisinde en özel günlerinizi masalsı manzaralar sunan etkinlik alanlarımızda kutlamaya davetlisiniz

ETKİNLİK DETAYLARI

NİSAN VEYA MAYIS 2023

FİYATLANDIRMA

SaatKİŞİ SayısıMekanETKİNLİK
19:00 - 20:00150Termera Beach veya Club House Karşılama Kokteyli
20:00 - 00:00150Termera Beach veya Club House Düğün Yemeği
00:00 - 02:00BelirtilecekAnthaven Club House After Party

Karşılama kokteylinde servis edilecek 2 çeşit kanape ikramı, cips, çerez, krudite menü alternatiflerinden seçeceğiniz başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastasından oluşan düğün menüsü ve kokteyl & yemek boyunca servis edilecek limitsiz yerli içki paketi dahil kişi başı fiyatımız KDV dahil 155 €’ dur.

Yerel kurallar gereği müzik yayını açık alanlarda saat 00:00 itibari ile sona ermektedir. Partiye devam etmek istenmesi halinde Anthaven Club House’da gece 02:00’a kadar müzik yayını devam edebilmektedir. After party boyunca servis edilecek limitsiz yerli içki ve gece çorbası kişi başı KDV dahil 45 € ’dur.

Yukarıda belirtilen fiyatlar yerli içki paketi içermekte olup, premium içki paketi dahil edilmesi durumunda kişi başı 55 € kdv dahil fiyat eklenecektir.

• Yukarıda belirtilen fiyatlarımıza %5 servis ücreti eklenecektir. Vergi oranlarında olabilecek değişiklikler otomatik olarak fiyatlara yansıtılacaktır.
• Yukarıdaki fiyatlar minimum 100 kişilik düğünler için önerilmiştir.
• Kanape ve gece atıştırmalığı seçenekleri ve after party uzatma talepleri  detayları için yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

KONAKLAMA FİYATLARI

Nisan veya Mayıs 2023

Oda TİPİOda SayısıTek KİŞİÇİFT KİŞİ
Collection Superior 10140 EURO160 EURO

• Yukarıda belirtilen oda fiyatlarımız oda başı, kahvaltı ve KDV dahil gecelik fiyatlardır.
• Yukarıdaki fiyatlar minimum 10 oda ve 2 gece rezervasyon şartı ile geçerlidir.
• Oda fiyatlarımız talep etmiş olduğunuz tarih ve oda sayısı için geçerlidir. Oda sayısı veya tarih değişikliği olması durumunda, Otel oda fiyatlarını değiştirme hakkını otel saklı tutar.
• Belirtilen oda fiyatları şu anki doluluklar dikkate alınarak verilmiştir. Otel verilmiş oda fiyatlarını otel müsaitliğine göre değiştirme hakkını saklı tutar.
• Vergi oranlarında olabilecek değişiklikler otomatik olarak fiyatlara yansıtılacaktır.

DÜĞÜN ÇİFTLERİMİZE ÖZEL AYRICALIKLAR

• Lüks araçla gidiş dönüş havaalanı transferi,
• Düğün gecesi deniz manzaralı süit odamızda ücretsiz 1 gece oda & kahvaltı dahil konaklama, romantik oda içi düzenleme ve ikramlar,
• Jakuzili gelin hazırlık odası ve size özel ikramlar
• Düğün ertesi günü süit odaya servis edilmek üzere iki kişilik zengin kahvaltı
• Yıl dönümlerinizde geçerli %50 indirim imkanı

*Yukarıda belirtilen ayrıcalıklarımız minimum 75 kişilik düğün organizasyonlarında, 2 gece konaklamalı 10 oda rezervasyonu olması halinde geçerlidir.

REZERVASYON BİLGİSİ

Sayın Burçak Çolak

Radisson Collection Hotel, Bodrum’a göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz. Siz değerli misafirlerimizi otelimizde ağırlamaktan, etkinliğinize ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyacağız. Yazımızın fiyat teklifi niteliğinde olduğunu, şu an için tarafınıza herhangi bir rezervasyon yapılmadığını hatırlatır, rezervasyonunuzun yazılı konfirmasyonunuz doğrultusunda müsaitlik durumuna göre memnuniyetle yapılacağını belirtiriz.

Saygılarımızla,

Gizem Yazıcı
Satış & Pazarlama Yetkilisi
+90 538 097 07 14

GALERİ

Play Video